Lock icon

 

Opcja logowania będzie aktywna od września 2019 roku

 

 

Drodzy Rodzice,
pragnę poinformować, iż decyzją Matki Generalnej naszego Zgromadzenia, od 1 września 2019 roku, swoją posługę będę pełnić w innym przedszkolu.

Czas rozstania, jest zawsze czasem trudnym, budzącym wiele emocji, ale też czasem owocnym, pozwalającym na wiele rzeczy spojrzeć z innej perspektywy, czasem budzącym wspomnienia. To wtedy zauważamy, ile pięknych i dobrych chwil wiąże się z danym miejscem, jak wielu wspaniałych ludzi – Aniołów - udało nam się spotkać i jak ważne miejsce zajmują w naszych sercach.

stokrotki serce

Drodzy Rodzice, chciałabym wszystkim Wam serdecznie podziękować za każdą wspólną chwilę, za każdą rozmowę i za każdy wspólnie rozwiązany problem. Każda relacja i każde spotkanie, pozostawi głęboki ślad, który jestem pewna zaowocuje w dalszej mojej pracy. Pragnę podziękować za każdą troskę, zainteresowanie, za każdy najmniejszy wkład w życie przedszkola, za to że wspólnymi siłami budowaliśmy miejsce pełne ciepła, radości i rodzinnej atmosfery.

Każdej rodzinie życzę wiele pokoju i odpoczynku na czas wakacji oraz błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na cały nadchodzący rok szkolny!

s. Magdalena Białorudzka